Muhafazakar tatil yeri biliyo musunuz?

Merhaba. Arkadaşımla tatil yapmak istiyoruz. Güzel temiz bir yerde olsun istiyoruz. Tesettürlüyüm ben. Bu şekilde tatil yapabileceğimiz yerler var mı biliyor musunuz?

Denize de girmek istiyorum havuza da. İkisi için de sadece kadınlara özel plaj ve havuzu olan, muhafazakar tatil yeri biliyor musunuz?Muhafazakar tatil yeri biliyo musunuz?Birkaç otel var beş yıldızlı ama bütçeleri çok çok yüksek. Daha normal yerlerde önerileriniz olur mu acaba?

0|0
1318

En İyi Erkek Görüşleri

• Köydeki dere çay ırmak vb
    Gerçi bilimum en kral tatil yerlerinede gönül rahatlığı ile gidin birşey olursa mağdur olursunuz orayı size tahsis ederler

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • bir gün anliyacaksiniz. "Belki"

• Benim anamda kapalı senin anlayamadığın çok fazla şeyi anlıyorum kafanı yorma

• Biz eşimle Muğla Turunç taraflarında otele gittik geçen sene islami otel diye aratırsan çıkar. Alkol olmadığı için turist çok yoktu ve genelde kapalı kadınlar çoğunluktaydı. Kadınlar için havuz da vardı ve hizmet çok iyiydi. Bir bakmak isteyebilirsin rahat bir tatil muhafazakar insanlar için.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Yalova taraflarında Esenköy diye bir yer var. Asla lüks değil ama 3 tane kapalı kadınlar için plaj var. Deniz çakıllı, kum değil. Ama mavi bayraklı plajları ve denizi çok temiz. Sakin olsun, kafam dinlensin dersen tam kapalı kadınlar için bir yer. Akşam dolaşabileceğin ufak bir meydanı var ve kafeleri de hep kapalı kadın dolu. Orası gerçekten plajları sebebiyle kapalı kadınlara hitap eden bir ilçe diyebilirim. Ev kiralıyorsun apart olarak. Yıllar içinde fiyatları çok yükselttiler ama birkaç arkadaş rahat kalınır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• www.islamihotels.com/...las-armutlu_tatil_koyu.php
    Benim dairedeki arkadaşlar hersene buraya gidiyor.

0|0
    0|0
  • Evet Antalya da adenya hotel car bayanlara özel havuzu oldugunu biliyorum ama plan var mı Emin degilim arayip sorman gerek muhafazakar bir mekan oldugunu dusunuyorum

0|0
    0|0
  • İhlas Armutlu Tavsiye ederim. Hem kaplıca hem deniz hem havuz.
    Ama Televizyonlardan gördüğümüz eğlenceler beklemeyin.

0|0
    0|0
  • Çok var ya. hatta sadece muhafazakar kesim için yapılan yerler var. az google dan bak bulursun

0|0
    0|0
  • Mekke 😄😄

1|3
    0|0
  • Suriye

0|2
    0|0
  • Araştır, Alanya'da ucuzları var.

0|0
    0|0
  • Arabistanda vardir oyle yerler

0|0
    0|0
  • Muhafazakartatil. com

0|0
    0|0
  • kaplıcalar :)

0|0
    0|0
  • Kibris magosa

0|0
    0|0
  • Antalya'da var diye biliyordum

0|0
    0|0
  • antakya

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum maalesef

0|0
    0|0
  • filipinler harika yer...

0|0
    0|0
  • didim akbük caprice

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Muhafazakar erkekler tesettürlü eşini kadınlar için özel otellere yollayıp kendileri ise gidiyorum diye nataşalarla tatillere gidiyormuş 😂😂 bunu bizzat turizim işi yapan insanlardan duydum 😂

0|0
    1|0
  • antalya da demre diye bir yer var gayet guzel sakindir oraları bir dusunun:)

0|0
    0|0
  • ben mugla fethiyeye gitmistim orda bircok kadin tedetturluydu cokta rahat tatil yapmislardi :) ya da ben oyle gordum bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Dindar adam tatil mi yaparmış otur kutan oku sizin ödül öte taraftahahahjajajaj

1|1
    2|1
  • Her yerde yapabilirsin. Tesetturlulerin alınmadıgi sahil yok

0|0
    0|0
  • afyon kesinliklee

0|0
    0|0
  • Turkiyede vardır.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum