En İyi Damacana Su Markası Hangisidir?

arkadaşlar kullandığım su berbat.zaten kirli sular listesindede adı var.bana su önerisi önerirseniz çok sevinirim ? hangi suyun iyi olup olmadığını bilmeseniz bile kullandığınız suyun iyi ya da kötü olduğunu söylemeniz bile yeterli.derhal suyumu değiştirmek istiyorum. lütfen tavsiyelerinizi esirgemeyiniz.
0 0

En İyi Kız Görüşleri

  • Bak sana smdı hayat boyu aklında kalması gereken hatta baskalarına da soylemen gereken bır tiyo verecegım. Kimya derslerinden dınledıklerımlerım kadarıyla bir suyu alırken çeşme suyuna en uzak olanını almalısın. Yanı nasıl anlayacaksın uzak mı yakın mı şöyle;

    Her suyun uzerınde ozellıklerı gramları vardır. O ozellıklerde ''İletkenlik'' diye bırsey var . Oraya baktıgında o su , iletkenliği kadar çeşme suyudur. Yani iletkenlik ne kadar fazlaysa çeşme suyuna o kadar yakındır.

    Senin yapman gereken iletkenliği en az olan suyu almak.

    Ben sadece Erikli markasını ıcerım. Çünkü en doğalı ve temızı o su anda.

  • erikli,karacakaya suları gayet iyi bazene rikli bazen karacakaya kullanıyoruz biz karacakayanın adı bizim burda baya duyulmul iyi bir su

En İyi Erkek Görüşleri

  • Kollodial Gümüş üretebilirsen evde istediğin her suyu güvenle içersin. İmkansız bir şey değil ancak ppm düzeyini ayarlamak mesele. Para sorun değil diyorsan bazı özel firmalar var bunu üreten. Piyasadakileri boş ver çoğu kalitesiz. Bu işi yapan ciddi yerler, platin, altın, paladyum, titanyum, gümüş vs. kollodial suları hazırlayabiliyorlar. Böyle bir firma bulup yurt dışından getirteceksin. Onlar sana kaç litreye kaç damla ekleyeceğini ve nasıl kullanacağını anlatan bilgiler de verirler.

    Bunun dışında hali hazırda satılan hiçbir suyu öneremem. Zira tam bir bilgim yok. Büyük rantlar dönüyor bu işlerde.

  • Dostum benim bildiğim en iyi marka erikli, biz eskiden musluk suyu kesinlikle içmezdik güvenirdik temiz su laflarına ama sonradan haberlerde filan çıkınca ön yargı gibi bir şey oluştu artık marketten ara sıra 5lt filan herhangi bir su markası alıyoruz, güvenmiyoruz yani kimseye. En iyisi suyu musluktan al iyice kaynat sonra soğumasını bekle, sütü bile aynı şekilde içiyoruz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

13 34
  • Erikliden başka su içmiyorum

  • % 100 erikliiii !

  • Erikli gibisi yok...

  • erikli. birde saka olabilir ödüllü su falan reklamları var okulda da onu kullanıyorlar damacana güzel ikiside

  • ovacık suyu

  • Labranda

  • Şenkardeşler.

  • elmacık su kesilikle.damacana alma ayrıca en fazla 5ltlık al.bu arada abant premıumda olur bulabılırsen.evdekı kucuk nsan sebebıyle cok arastırdım bu konuyu ıcın rahat ollsun yani:)

  • Musluk suyu :D

  • Kalite Sırasıyla;

    1 - Erikli (İçebileceğin en yumuşak sudur)

    2 - Karacakaya (Erikliyle aynı yerden doluyor. Eriklinin eski sahibine ait.)

    3 - Nestle (Erikliyi satın aldı.)

  • Korusu. Türkiyenin en yumuşak suyu. 0.4 sertlik derecesine sahip. İçimi acayip güzel. Erikli diyen arkadaşlar hiç korusu içmemişler anlaşılan :D

  • gümüş su hem ilk suda ücretsiz eski damacanını veriyorsun suyu ücretsiz veriyorlar erikliden sakadan hatta hayat sudan bile kaliteli damacanalrı temiz ve yeni gümüşsu al derim

  • Fatsu :((

  • erikli

  • erikli ve tekir

  • Saka diyorum başka bir şey demiyorum.

    • hocam ne kadara alıyorsun saka suyu ?

  • erikli

  • Sana su önermiyorum su çıkarmasını öğretiyorum dermişim :)

    Markasını bilmem ama cam şişede olmasını tercih et. Akan su beklemiş sudan daha sağlıklıdır ayrıca.

  • erikli

  • erikli iyide ona bile güvenemezsin artık.

    markalardan birini al ama fabrikadan, şu bayinizden su alıyorum tadı bir garip kontrol ediliyormu diye teyit al. =)

  • Daha Fazla (27)