Bugün doğum günüm ama tek bir kutlayan bile olmuyor. Neden olabilir?

Gizli Üye

Hayatımda beni seven düşünen kimse yok bugünü kimse kutlamayacak kimse ufacık da olsa bir hediye almicak bana. Herşeyi geçtim bir mesaj dahi atanim yok. Normalde böyle şeylere çok takılmazdim ama bundan şunu çıkardım ki kimse beni sevmiyormus ve ben artık kendimi çok yalnız hissediyorum

Bugün doğum günüm ama tek bir kutlayan bile olmuyor. Neden olabilir?