Çok sinirliyim Yapılan büyük terbiyesizlik?

Gizli Üye
Öğretmenim. Farklı şehirde ailemden uzak bir başıma yaşıyorum. Evlendiğim için gelmiştim buraya ama boşandım. Aynı okulda çalıştığım bir erkek hocayı arkadaşım sandım. O evlendiği zaman çok olaylı süreçlerden geçse de yanında oldum. Eşini yalnız bırakmadım. Eşiyle arkadaş oldum ama mecburiyetten. Kimsem yok diye. Yoksa kadın çok bilmiş, fesatın teki ve sürekli bana kocasıyla kaynanasını kötüleyip dururdu. Ne ona gitmek istedim ne bana gelsin istedim. Bir ara kocası hastanelik oldu diye aradım 1 saat yne kötüledi durdu. Ya arkadaş az empati ya nedir bu bencillik? Beni yeni boşanmışım daha atlatamamışım zaten habire anlatsın dursun o da. Ama kimseye br şey anlatmadım tabii ki. Bu sene bu kadın kocası sayesinde ücretli olarak başladı okula ve havalara girip bi anda iletişimi kesti benimle ki canıma minnet. Neyse dün wp durumunda bir şey paylaştım. Kocası karısıyla ilgili olduğunu düşünerek bunu üzerine alınmış o da wp durumu paylaşmış. Bana tehditler savurmuş. Yok ağzını açarsa çok kötü olurmuş rezil edermiş ayağımı denk almalıymışım falan. Direkt yazdığı yok ama anca wp durum üzerinden. Zaten hastayım bana bir geçmiş olsun demedikleri gibi bir de böyle terbiyesizliklere maruz kalıyorum. Allah biliyor ya kötü ne bir söz ne bir davranışta bulundum onlara karşı. Resmen iyilikten maraz doğar misali. Ha bu arada rezil olan da kendisi. Düğünleri, üvey abisiyle davalık oluşu, karısının kardeşiyle kavgaları falan. Bunlara bakmadan beni rezil edecekmişmiş haspam. Ayrıca 2 kadın arasındaki soruna 1 erkeğin girmesi onu ne yapar? Çok sinirliyim inanın. Beni buralarda yalnız gördü o herif! Sözde öğretmen olacak ama her şeyi ben bilirim kafasında olan ahmaktan başkası değil. Ne tavsiye edersiniz? Okula dönünce görmezden gelmeye devam mı edeyim yoksa farklı yolla cezasını mı keseyim?
Çok sinirliyim Yapılan büyük terbiyesizlik?
8
2
Görüşünü yaz