Cok tesekkurler?

Gizli Üye
29 yaşındayım geçen 10 yılım heba çöp oldu gitti çok iyi niyetli saf bı kızdım insanlarla ilgili hep olumlu duygulara sahiptim okuldan ilk mezun oldugumdan iş telaşına düşmüştüm o dönemlerde devlet kurumlarına taşeron alım vardı. Teyzem bir devlet kurumunda memurdu onların birime temizlik adı altında personel alınacağını söyledi bir vesileyle oraya girdim teyzemle çalışıyorduk o kadar fedakâr davrandim ki gece yarılarına kadar çalıştım yeri geldi cam tepesinde cam sildim yeri geldi gece 12 lere kadar masa başında memurluk yaptim teyzem ondan sebep iş sahibi olduğum için bunu kullanmaya başladı bana çok kötü davranıyor hakaret ediyor dayanamayacagim noktaya getiriyordu beni çok sabrettim o kadar çok sinadiki sabrımı Kadri gelecegini bile bile ağlaya ağlaya o işten istifa ettim.. yerime gelen kişi onca emeğin üstüne geldi memur oldu canım çok yandı.. gecelerce dua ettim imtihanim dedim Rabbime sığındım aradan 2 yıl geçtikten sonra bir devlet kurumunda daha şirket aracılığı ile iş buldum tamamenen rast geldi şirkete bağlı kamu kurumuydu asgari ücret yol yemek yok ama olsun dedik huzurum var insan yerine konuluyorum değer görüyorum dedim insan neye açsa onun peşinden koşar mis ya bende huzurun peşinden koştum memurların arasında asgari ücretle çalışan sosyal hiç bir hakkı olmayan bir kızdım ama nasıl mutluyum nasıl daha sonra çok emek çok çaba çok fedarkarlik sonucu müdürüm senin için biseyler yapmalı dedi bende birinin hakkını gasp ederek bir yere gelmek istemem yine asgari ücret olsun devletin kapısında olayım yeter dedim.. zamanla müdürüm bana karşı duygular beslemeye başladı üstelik evliydi günden güne benide bu cendereye dahil etti birşeyler yaşamadım ama bana bı siginakti sanki.. o kadar güveniyordum ama ikinci bir kadın olmayı kendime yediremezdim bir sebeple ordanda ayrıldım üstelik isim olacakkensonra bir ogrendim müdürüm covidden vefat etmiş o kapı yüzüme dan diye kapandı.. napacagimi bilmiyorum öylesine bosluktayim ki her sabah anlsmsiz bir boşluğa uyanıyorum bunada hamd olsun lakin bana kpss ye hazırlan diyorlar o kadar zor geliyor ki.. hakkınızı helal edin çok uzun oldu anlatmak istedim sadece hayırlı akşamlar
Cok tesekkurler?
6
2
Görüşünü yaz