Yakında evleneceğim fakat kaynanam her şeyi bana sormadan alıyor. Sizce bu normal mi?

Gizli Üye
Yakinda evlenecek biri olarak bu surec cok heycanli geciyo. Herseyimi ozene bozene secmek almak isterken kaynana durumu cikti.
Herseye karismiyomus gibi yapiyo ama gereginden fazla karisiyo, erkek arkadasimda biraz annesine duskun her dedigine tamam diyip duruyo.
Gecenlerde yavastan ev esyalarina falan bakmaya basladik, ben kiz tarafi oldugum halde herseyi sorarak sevgiliminde gorusunu ogrenerek aliyorum. O beni annesinin dedigi seylere gore yonlendiriyo. mesela o supurge makinasi daha iyimis annem oyle diyo gibi seyler soyluyo, bu tencere setinden tut utuye kadar ayni sekil devam ediyo.
Ama onlar biseyler alirken hic sormuyolar, almaya giderken bile gel sende bak demiyorlar bu normal mi?
Bide altin olayimiz var, en basta beraber gidip bakariz dedik, kaynanam megersem almis alacagini bizden habersiz. belki benim begenmedigim seyler aldi. Cidden beni adam yerine koymuyolar cok agirima gitmeye basliyo.
Evimize yemek masa sandalye alindi, bilin bakalim magazaya kim goturlemdi/cagirilmadi... tabikide ben.
Sonunda patlicam o olcak... lutfen bana akil verin ne yapmaliyim, ben cok asigim ama ben sustukca ustume cikiliyo hissediyorum
Yakında evleneceğim fakat kaynanam her şeyi bana sormadan alıyor. Sizce bu normal mi?
7
5
Görüşünü yaz