Nişan attıktan sonra psikolojim bozuldu, toparlayamıyorum. Ne yapacağım?

Gizli Üye
3 yıl nişanlıydım ve eşyam hazırdı evim düzüldü gelinlik aldım son dakika nişanı attım çünkü köle aldıklarını farkettim ve sözlerinde durmayıp nikah kıyılacak zamanda yeni kararlar alındı tuzak gibiydi neyse. Doğulu oldukları için çalışmam yasaktı başka yerde onların iş yerinde çalısıyordum güzle maaşım hayatım vardı. Nişanlımın ailesi de zengin yani zor gün görmedim. şu an nişan attım işim den oldum iş bulamıyorum sevdiğim insan gitti boşluğa düştüm ve düşünmemek için eve gitmiyorum her gün dışardayım uykum gelince eve geliyorum çünkü yatağımda evimde depresyona girip ağlıyorum. İnsanlardan zevk alamıyorum dinlemiyorum bile onları. Okuluma odaklanamıyorum kafayı yemek üzereyim. Üstesinden nasıl geleceğim bilmiyorum
Nişan attıktan sonra psikolojim bozuldu, toparlayamıyorum. Ne yapacağım?