Kocamı aldattığım için sürekli yüzüme vuruyor. Eskisi gibi olabilir miyiz?

Gizli Üye
. Eşimi evliliğimizin 3’üncü ayında aldattım. Nerede mi? Eski sevgilimle... Sadece duygusal anlamda bir yakınlıktı, 2 kez birlikte olduk. Ama eşim sonunda öğrendi; beni boşamadı ama haklı olarak sıkça yüzüme vuruyor. Bana hep nedenini sordu, bense sustum. Aslında eşim çok iyi biri, ilk başta aşık değildim, şu an ise Allah’tan sonra taptığım ikinci varlık o. "Beni affet, sevgilim, sen bunu hak etmedin, biliyorum. Şu andan sonra, hayatımın geri kalanında böyle bir hata asla olmayacak. Seni kendi canımdan daha çok seviyorum" demek geçiyor içimden ama bunu onun gözlerinin içine baka baka söyleyemem. Çünkü büyük bir utanç içindeyim. Pişmanlık duyuyorum ve düşündükçe daha da fazla kahroluyorum. Keşke olmasaydı, keşke böyle bir cahillik, böyle bir ahmaklık yapmasaydım. Kendime çok kızıyorum, hatta nefret etmeye başladım. Aslında utancımdan intiharı bile düşündüm ama yapamadım. Çünkü hayattaki en büyük amacım anne olmak, tabii gönül isterdi ki çok temiz bir anne olayım. gerçekten teselline ihtiyacım var. Yuvamın daha huzurlu, mutlu yürümesine, saadet güneşinin evimizde yeniden doğmasına yardım eder misin?
Kocamı aldattığım için sürekli yüzüme vuruyor. Eskisi gibi olabilir miyiz?
47
15
Görüşünü yaz