Eski kocamı kabus olarak görüyorum, bunu yaşayan var mı?

Gizli Üye
3 yıl önce boşandım. Ateşli hastalık geçirirken kabus görürsünüz ya hani. İşte ben eskiden kabus olarak yılan, uçurumdan düşme, canavar görürdüm , şimdi ise eski kocamı görüyorum. Kabuslarda karşıma çıkıyor öylece duruyor bişe yapmıyor normal konuşuyor, korkumdan ölüyorum. Ter içinde ve dişlerim kitlenmiş olarak uyanıyorum. Niye böyle? Psikoloğa gidecek param da yok, o yüzden burdan sordum, lütfen yardımcı olacak yanıtlar verin. Kabuslarda da karşıma çıkmasın diye ne yapayım?
Ondan bahsediyorum arada, sanki affetmiş gibi konuşuyorum çevremin yanında, yaşananlardan hiç yıpranmamış gibi davranıyorum. Yani yaşandı, bitti, benim için geçmişte kaldı, güzel bir evlilikti diyorum millete. Bunu demediğim dönemde üstüme geliyordu insanlar yaşadıklarımı anlatmam için, ya da ben öyle hissediyordum. Eski kocamdan çeşitli işkenceler gördüm, çoğunu kimseye anlatmadım, nasıl anlatayım ki, dayanılacak şeyler değil, of of. Anlatsam ailem üzülür. Anlatsam hatırlarım hem de. Ne yapayım ben nereye gideyim.
Güncellemeler:
1 ay
Özelden yazışma talep etmeyin, insan cinsine güvenim pek yok, işkence gördüm diyorum, işkence görenin insana güveni olur mu?
Eski kocamı kabus olarak görüyorum, bunu yaşayan var mı?
22
11
Görüşünü yaz