Kocamı doktoruna aldatıyorum ama kocamdan da vazgeçemiyorum ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar. Ben bir buçuk yıllık evliyim ve kocamla cok mutluydum. Kendim muhasebe işiyle uğraşıyorum eşim de sinif öğretmeni. Gayet guzel severek evlenmistik. Fakat 4 ay önce surekli boyun tutulmalarım oluyordu ve iyi bir doktor bulup gittim. Doktoruma muayene olduktan sonra onun tatlı dili vs. Baya hoşuma gitti. Parmagina baktigimda yuzugu de yoktu belki de muayene esnasinda cikariyordur diye düşündüm. Aksam eve geldigimde kendisini facebooktan araştırdım ve buldum medeni halinde bekar yaziyordu. Aradan dört bes gun gecti ve asla aklimdan cikmiyordu. Kocamla cinsel iliskiye girerken onu düşünüyordum. Bir gün cesaretimi toplayip agrilarimi bahane ederekten facebooktan mesaj attim. Mesajlarinda da samimi ve nazikti. Yaklasik bir hafta kadar konustuk ve bir sekilde bulusmaya karar verdik. Oturduk kahve ictik. İkinci bulusmada cinsel birlikteligimiz oldu ve kocami aldatmis bulunmaktayim. Koru korune asik olmasam da aklimdan cikmiyor. Ve arada bulusup cinsel birliktelik yasiyoruz ve beni cok mutlu ediyor. Ama ben evliyim cocugum var. Kocamin bazen yuzune bakamiyorum ama kocamdan da ayrilmak istemiyorum. Ona bunu nasil soylerim bilmiyorum cunku kocami gercekten cok seviyorum hicbir yanlisi olmadi bana karsi. Doktor beyle bu aralar pek gorusemiyoruz ama aklimdan hic cikmiyor. Kocamla birlikte olurken hala onu düşünüyorum. Ne yapmaliyim?(doktor beyin bana karsi hisleri oldugunu hissetmiyorum)
Kocamı doktoruna aldatıyorum ama kocamdan da vazgeçemiyorum ne yapmalıyım?
39
7
Görüşünü yaz