Eski kaynanamin amaci ne sizce detaya gore?

Gizli Üye
eski kaynanam, bizim evlenmemizi hic istemedi. onlar zengin biz orta halli. Onlar Isvecte yasiyorlar, ve eski kaynanam eski voleybolcu. Simdiki esi isvecli, kendi hayatini dolu dolu yasamaya adamis bir kadin. Bizim evlenme surecimizde baya krizler cikardi, benim isvece gitmek icin evlendigimi dusundu, ve orada zengin bir hayati oldugu icin onu istedigimi dusundu, para avcisi gibi.. Neyse eski esim cok sevdigi icin annesine rest cekti evlendik, dugune son 1 haftada haber verdi gelecegini kadin. Ama hic kotu davranmadi. Isvece goturmedi de. Oglunun benden hevesinin gecmesini bekledi bence. o da oldu, ilk firsatta oglunu yanina cekti paralarla aldi goturdu. Bu arada hamile kalmisim. eski esim şok oldu zaten.. sonra bu sefer kadin cocuk oldugu icin beni goturmeye ugrasti, ben istemedim, cocugu alir beni sinirdisi ettirir bu kadin diye.. Neyse boyle boyle tam 12 sene gecti. Kizim Şu an 12 yasinda. Eski Kaynanam dun aramis, eski esimin yakin arkadasinin vefat ettigini soyledi.. teselliye ihtiyaci var dedi.. bunu neden soylediniz dedim, yaninda ol dedi.
Eski kaynanamin amaci ne sizce detaya gore?
5
1
Görüşünü yaz