11 gü

Arkadaşlar defalarca kez sorun yaşadığınız narsist bir anneyle nasıl başa çıkar sınız?

Sevgi43561
Merhaba Arkadaşlar.34 yaşıma yeni girdim. Kendimi yeni yaşımda çok büyük adaletsizlik ve haksızlık yapılırken buldum. Bu yaşıma kadar uykuday mışım. Kendim ev işleri olsun mutfak işleri olsun gerçekten seven ve yapan biriyim.26 yaşında kız kardeşim var. Evde hiçbir işe karışmaz. Yatağını teptiği gibi gider işe. Bir gün Babamla Annem konuşurken kulak misafiri oldum. Annem Babama 34 yaşına girdi ötekinden bok diyor. Onun ağızına edeceğim onu insan yerine koymayacağım dedi. Arkadaşlar bu sözü sanki Allah duyurdu. Beynimden vurulmuşa döndüm.3 hafta Annemle hiç konuşmadım. Bu sefer de bana bakıp gülüyorsun diye tartışma çıkardı. Yine sabır çektim. Bu sabah kalktı. Lavabayo peçete düşmüş. Kendi kendine bunları kim attı buraya diye söylenmeye başladı. Ben kahvaltı masasındayım. Geldi masaya oturdu. Arkadaşlar bana hiç konuşma hakkı vermiyor. Bana hiç sıra vermiyor. Sürekli kız kardeşim için evlensin bizim yüzümüzü de bakmaz diyor. Bakmasın dedim bende. Şimdi çok bakıyor sanki dedim. Anne dedim ben sana çok kırıldım kalben dedim. Sen beni insan yerine koymayacağını babam söylerken duydum dedim. Ben öyle bir şey söylemedim diyor. Kendi kulaklarımla duyduğum şeyi. Beni kara toprağa girince ararsınız bulamazsınız gibi suçlayıcı şeyler söylüyor. Arkadaşlar bir temizlik yapıyor. Onu bana yüz kere anlatıyor. Annemle kız kardeşim öyle şeref yoksunu çıktı ki arkadaşlar. Hayat bana bir kere daha acısını gösterdi. Kız kardeşim Anneme ben Babam ölünce herşeyimi bölerim demiş. Kız kardeşim ve Annem fırsat gözetliyor arkadaşlar. Böylesine bir rezillik görmedim. Kız kardeşim 4 milyar maaş alıyor. Eve zerre 5 kuruş getirmiyor. Ve babam her sabah hayırlı işler kızım diyor ona. Bana da yanımda yol ayırımda ayrılırken sesini çıkartmıyor. Yok sayıyor. Hayatım boyunca böyle adaletsiz şeref yoksunu bir ailede doğduğum İçin yüz kere lanet ettim arkadaşlar.
Arkadaşlar defalarca kez sorun yaşadığınız narsist bir anneyle nasıl başa çıkar sınız?
4
1
Görüşünü yaz