12 gü

Nolur bana akıl verin hepsini okuyun?

Gizli Üye
Arkadaşlar merhaba bana fikir vermenizi istiyorum lütfen dikkatli okuyup bana fikirler verin canım çok sıkkın nisanlim bana ceyiz borcuma kendi istediği için yardım etti 2 bin TL civarı ben de ozaman çalışıyordum en kısa zamanda paranı vericem dedim sorun değil canım dedi annemle de para hesabı gün işine girmişlerdi 1 bin TLsine ama annem çok sıkışığım oğlum ben sana ocak ayı gibi versem olur mu dedi olur anne sorun değil dedi nisanlim da sonra bana nisanlim bana 2 bin TL olan borcunu sende ocak da ver toplu olarak gelsin dedi tamam dedim bende ondan sonra toplu eleman cikarimi oldu iş yerinde beni de çıkardılar işten ona olan borcumda var di ama iş bulamadım ki nisanlima da söyledim sonra bugün beni aradı akşam napiyrosun diye düğün yapicam param yok ne yapicam düşünüyorum annen le sen bana parayı vereceksiniz dimi dedi evet dedim ocakta beni yarı yolda bırakmayın da dedi dedim birakmicaz sonra toplu para lazım bana mobilya alcam dedi sinirlendim paranı vericez ocak da diye anlaştık çok paraci bir adamsin dedim bide bu 20 milyar dolandırılmıştı arkadaşı bunu dolandirmisti bana şey dedi 25 milyar borcum var dedi bende dolandirilmasaydin 20 milyar kanmasaydin dedim nişan atıyorum seni istemiyorum hadi ordan git dedi kapattı ama WhatsAppına baktığımda hala bizim fotoğrafımız var ne yapmaya çalışıyor bu anlamış değilim
Nolur bana akıl verin hepsini okuyun?
6
2
Görüşünü yaz