Herkesin sevgisi sahte. Eşimin bile hani kimse gerçekten sevmedi?

Gizli Üye
Şöyle benim eşimle sorunlarım var hiç birşeyini hissetmem hani ilgi sıfır artık bu duruma çok üzülüyorum yaşım 21 daha bi oğlum var.. eve gelir sanki yokmuşum gibi oyun oynar hiç sormaz ne yaptığımı ne ettiğimi.. gün içersinde asla arayıp sormaz yanı bunun gibi bi sürü şey ve gerçekten daha tahammül edemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum ben. Onu geçtim yaa hiç kimsenin sevgisini hissetmiyorum kim bırakmam yapmam etmem derse. Yalan şu an halimi hatrimi Soran kimse Yok bende sevilmek istiyrum değerli olduğumu hissetmek istiyorum.. eşim asla hissettirmiyor Bazen herşeyi sorguluyorum niye böyle.. artık kimseyi takmicam ama elimde değil. Boşanmak istesem de oğluma kıyamıyorum.. hani işim Yok boşansam ne yaparım bilmiyorum lütfen güzel şeyler yazın çok ihtiyacım var güzel mesajlarınıza? 🥺😢😢
Güncellemeler:
1 ay
Dün oturup konuştuk ikimizde. Herşeyi baştan sona kadar ne istediğimi ne hissettiğimi söyledim ona, oda aynı şekilde isteklerini söyledi. Ve YENİDEN deniyecegim onunla beni ilk defa sakin Bir şekilde dinledi ve kabul etti elimden geldiğince yapmaya çalışacağım dedi. Lütfen sizde güzel dualarınızı eksik etmeyin. İnsan bi kere evleniyor ve eş gerçekten herşeyin başı bunu çok iyi öğrendim yaşım küçük Evt ama çok şey öğrendim hayattan..
Herkesin sevgisi sahte. Eşimin bile hani kimse gerçekten sevmedi?
9
7
Görüşünü yaz