23 gü

Annenizden ayrı yaşar mıydınız?

Gizli Üye
Herkese merhaba ben 27 yaşındayım ama sanki pek gelişimimi tamamlamadım. Gören herkes öyle söylüyor ve biraz tuhafım. Köyden yardım geldi annem elinin tersiyle itti. Zor durumdayım şuanda üniversiteye gittim bitiremedim annem kız kardeşimi yanıma gönderdi ona sahiplik ettim ilgilendim sonuç kötü durumda olan ben oldum. Bu fasulyeyi kabul etmedi ama zor durumdayız daha doğrusu borcum var ve ödemek için çalışıyorum millete yayın açıyorum ki cebime biraz para girsin. Açıkçası eve geldiğimde öleceğimi düşünüyordum hala öyleyim. Beni görenler eski tanıdığım insan yok diyorlar ne oldu diyorlar. Hastayım, yastayım.. Zordayım ve bedenimi sattım.. Tüm bunlar için çok pişmanım bir arkadaşın peşinde kurban oldum yapacak bir şey bulamadım. Şimdi dönsem eskiye dönülmez. Kız kardeşim desen nefret ediyor benden. Annem yemek yapsa, yese önce ona sesleniyor sanki ben yokmuşum gibi. Bunlar beni çok üzdü gerçekten. Geçen gün de dövdü sopayla kolum morardı. Bilmiyorum belki yaşarım, belki yaşamam ama artık umudum kalmadı sanırım.. Herkes günlük gülistanlık yaşarken beni sürekli çamura ve zorluğa iten annem için ve kaldırmayan annem için diyecek bir sözüm yok. Umarım böyle bir anne olmam ama hayat zor. Ne olacağım belli değil. Bundan sonra hayırlısı gerçekten
Güncellemeler:
23 gü
Ben annemden razı değilim.. O da benden değil napayım. Bundan sonra yaşarsam kardayım
Annenizden ayrı yaşar mıydınız?
5
1
Görüşünü yaz