Arkadaşlar Eski Sevgilim Tarafından Ölümden Döndüm? Sizce Yarın Mahkemede Ne Olur? Hak Ettiğini Bulur Mu?

Sinem___3210
Arkadaşlar 5 ay önce sevgilim olacak bu caniden üzerimde baskı kurduğu ve beni kıskandığı için ayrılmıştım. Bunu bana nasıl yapabildi? Anlamıyorum. Bu nasıl bir psikopat? 3 yıl ben bunu hiç mi tanımadım? Nasıl sevebildim? Bana da Yazıklar olsun... Geçen hafta işten eve geldim tam apartmana giriyordum bu koşarak geldi arkamdan tutup beni yere itti. O an.. Allah hiçbir kadına yaşatmasın neye uğradığımı ne yapacağımı bilemedim. Bıçakla üstüme saldırdı ben İmdat, yardım edin diye bağırınca kaçtı gitti. Boynumdan yaralanmışım kanlar akınca fark ettim. Bağırışlarıma ailem ve komşular yetişti. Annem hemşire olduğu için ilk müdahaleyi yaptı sonra ambulansla hastaneye kaldırdılar. 1 haftadır kayıptı dün gözaltına aldılar. Allah'ın cezası.. O kadar çok kan kaybettim ki.. Hadi ya ölseydim? Arkadaşlar benim umudum yok ama bu hak ettiği cezayı bulur mu? Yarın mahkeme var Sizce sonucu ne olur? O bana saldırdığı anlar hiç aklımdan gitmiyor bunun bedelini ödemek zorunda. Mahkemede onu gördüğümde nasıl sakin kalabilirim? Kendimi tutamamaktan endişe ediyorum.
Arkadaşlar Eski Sevgilim Tarafından Ölümden Döndüm? Sizce Yarın Mahkemede Ne Olur? Hak Ettiğini Bulur Mu?
4
4
Görüşünü yaz