Annemle ilgili yardıma ihtiyacım var?

Gizli Üye
Arkadaşlar ben kreşe ve ilkokula giderken ne yazık ki tırnaklarımı yiyordum ama sonra büyüyünce liseye filan başlayınca yemeyi bırakmıştım. Şuanda da yemiyorum ama bazen sınav haftalarında ya da strese girdiğim zamanlarda tırnaklarımı kırıp koparıyorum onu da çöpe atıyorum. Asıl konu annem kardeşim ben misafirlikte normal oturuyorduk. Bir anda konu tırnaklardan tırnak kesmeden filan açıldı. Kardeşim de abla sen tırnaklarını yiyorsun dedi. Gerçekten çok utandığım bir konuydu işte annem beni kurtarır filan diye anne tırnaklarımda bir anormallik var mı dedim. Annemin normal demesini beklerken annemde bana işte o malum olay yüzünden senin tırnakların şöyle de böyle de o malum olay sen anladın filan demeye başladı. Gerçekten çok utandım. Eve gidince anneme olayı anlatmaya çalıştım niye böyle demedin filan diye normal bir şekilde sormaya çalıştım. Annem ben direk söylemedim malum olay dedim beni ilgilendirmez kardeşin söyledi filan demeye başladı. Sizce bu olayı nasıl daha düzgün bir biçimde anneme açıklayabilirim yoksa beni anlamaz mı artık pes mi edeyim? Gerçekten çok üzüldüm.
Annemle ilgili yardıma ihtiyacım var?
4
1
Görüşünü yaz