Kadınlarımız neden bu kadar cahil saf bırakıyor sizce?

Powerışık
Tanrı aşkına şu Orta Doğu kafasından çıkın Anneniz Babanınız çevre mahalle laflarını kendinize komut edip saçma sapan seçimlere karar veriyorsunuz gidip İslamcı Erkeklerle çıkıp şiddet kavga cinayet ne desen doğuruyor kardeşim bilmiyorsanız size söyleleyim şöyle ki Müslüman olan Erkek Arap kültürünü almış demek yani Araplarda Kadın şiddetini çocuk şiddetini öldürme Kadını 10 sınıf olarak görme hiç bir değeri olmayan Kadınları her türlü yerin dibine sokacak Araplar en ufak hatada bile şiddet görebilir bizimkilerde onlara özenerek ruh hastası cani olarak kalıyor sizde Aileninizin çevrenizin mahalle lafları ile neymiş Erkek bu döverde severde yok İslamcı dövemez Kadına el kaldırmaz böyle sizin beyninizi yıkayıp sizi uçuruma sürüklüyorlar hepinizin ailesi yaşadığı yer cahil dolu anlıyorum şu Erkeklerle sevgili oluyorsanız dinini Kadına bakış açısını siyasetini ne yaptını herşeyi sorun sizde cahilsiniz bugüne kadar 12 İslamcı Erkek gördüm Kadınlara verdiği değer bu kadar Kadın itaat etmesi lazım şöyle yapması lazım alttan alttan şiddetini anlatır gibi konuşuyorlar hepsi öyle yetiştirme tarzları böyle mesela ben deist biriyim böyle düşünmedim Kadına el kaldırmak değil bağırıp çağırmadım bile çünkü Müslüman kültüründe Kadına değer yok şiddet var onu kısıtlama var sizde şunu anlayın Kadın cinayeti şiddetini artık görmek istemiyorum her tanrı günü haber başlıkları Kadın şiddeti ile dolu
Kadınlarımız neden bu kadar cahil saf bırakıyor sizce?
4
2
Görüşünü yaz