Lezbiyenim ve sperm bankasındaki spermle çocuk sahibi olmak istiyorum bu kötü bir fikir mi ki?

Gizli Üye
Ben lezbiyenim ve çocuk sahibi olmayı çok istiyorum o yüzden sperm bankası yardımıyla çocuk sahibi olmayı düşünüyorum tabi bu dediğim büyük ihtimalle yurtdışında olacak çünkü Türkiye'de bu dediğim şey çok zor belki imkansız bile olabilir. Bazıları bu fikrime saçma diyor, bazıları da o çocuğu babasız büyütmeye utanmıyor musun diyor evet babasız büyümesini ben de istemezdim ama lezbiyenim arkadaşlar bir adamla yaşamak istemiyorum bu çok doğal değil mi? Ayrıca yalnız olmayacak, onun yanında ben varım. Abim var ablam var onların çocukları var yalnız kalmayacak, annem var dedem var hepimiz çok yakın yerlerde yaşıyoruz biliyorum baba yerini tutmaz ama ona çok güzel bir hayat vermek için elimden geleni yapacağım. Oldukça iyi bir işim var gayet de iyi para kazanıyorum ailemin geri kalanının durumu da iyi yani maddi ve manevi anlamda onun hep yanında olacağız. Ailem de bu kararımda beni destekliyor ve artık 23 yaşında bir bireyim kimseden izin almam gerektiğini düşünmüyorum. İnsanlar neden bunun kötü bir fikir olduğunu düşünüyor ki?
Lezbiyenim ve sperm bankasındaki spermle çocuk sahibi olmak istiyorum bu kötü bir fikir mi ki?
18
3
Görüşünü yaz