Babamı hangi doktora götürmeliyim?

Gizli Üye
Babam 62 yaşında annesi babası abisi ablası tarafından hep aşağılanmış, köle muamelesi görmüş, babamı kullanıp atmışlar zaten dedem öldüğünde babama pay bırakmayacakmış babamın ilk evliliğinden olan üvey abime babamın payı verilecekmiş. Babam onlardan korktuğu için bunu kabul etti

Babam dışarıya karşı sessiz, savunmasız ama annemle bana terör estiriyor küfürler ediyor hatta beni dövmeye kalkıyor ama sadece bana ve anneme gücü yetiyor

Babam demliğe kaşıkla çay dökmesini bile beceremiyor hep ocağa döküyor
Çay demlenince çayın suyunu masaya döküyor, bardağa su koymayı bile beceremiyor yani motor becerisi yok
Döktüğünü görüyor ama buna rağmen temizlemiyor annemden temizlemesini bekliyor
Döktüğü çayı temizlemeyen adam apartmanın bahçesindeki çöpleri topluyor sırf gösteriş yapsın diye çünkü babamda aşağılık kompleksi var

Babam kekeleyerek konuşuyor
demiştim zaten ailesi tarafından köle olarak kullanıldı diye bu yüzden kekeliyor ama az önce konuşurken farkettim artık kekelemek yerine kendisini ifade etmekte güçlük çekiyor
Ablam aramış onu ablamın neden aradığını söyleyemiyor, geveliyor anlayamadım bu durum kekelemesinden daha kötü çünkü kendisini ifade edemeyen biri toplumda kaale alınmaz, iletişim fakültesi öğrencisi olarak söylüyorum

Psikiyatri
A seç
Nörolog
B seç
Veya diğer
C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
4
2