Arkadaşlar kendinizi aile içerisinde yalnız hissettiğiniz oluyor mu?

inci0370
Merhaba Arkadaşlar.33 yaşında bir bayanım. Evin büyük kızıyım. Benden küçük kız kardeşim var 26 yaşında. Ailem o üniversite okurken onu çok şımarttı. Annem o eve gelince evin kraliçesi derdi sürekli. Babam ise bir gün sofrada otururken kakın şu inciyi dedi. Ben sofrada kötü oldum. Gözümden yaş geldi. Bu sefer Annem kaba ve sert bir ses tonuyla niye ağlıyorsun dedi. Ben sofrada duramadım kalktım gittim. Kız kardeşim üniversiteden eve gelince olurdu bu olaylar. Sonra arkadaşlar kız kardeşim üniversite bitirip mühendis olup işte çalışmaya başlayınca erkek arkadaşının arabasından inmedi. Erkek arkadaşına Ve ailesine Annem Babam hakkında yakındı. Annem her gün sinir krizi geçirdi hep ben başındaydım. Babamın ise saçında siyah kalmadı beyazları. Onu bırakıp başka birini buldu kardeşim. Yine aynı olaylar yaşandı. Kardeşim haince işler yaptı. Bizim tüm sırlarımızı karşı tarafa verdi. Bir gün bize Allah üçünüzünde belasını versin dedi. Anneme sen kimsin necisin dedi. Sonuç Annemle Babamın güvendiği dağlara kar yağdı. Bir arkadaşıma anlatmıştım durumu sen onların içinde güvercinsin dedi. Bir an önce ordan çıkıp kendi evini kurmalısın dedi. Doğru söze ne denir arkadaşlar.
Arkadaşlar kendinizi aile içerisinde yalnız hissettiğiniz oluyor mu?
6
2
Görüşünü yaz