Hayattan bıkma?

Gizli Üye
Uzun olacak ama hikayemi anlatmak istiyorum. Gayet güzel bir hayatımız vardı. Babamlar amcamlarla ortak iş yaparlardı. Maddi durumumuz iyiydi. Son model telefon ve arabalar kullanırdık. 2018 Temmuz ayında iflas ettik. Yaklaşık 500 mağdur bizim iflasımızdan etkilendi. 100 milyon civarı borcumuz vardı. Ne kadar malımız, mülkümüz varsa sattık. Borcun bir kısmını verebildik. Elimizden telefonlarımız ve diğer tüm malımız gitti. Birkaç borçlu pusu kurup amcamlara saldırdılar. Bir amcam rahmetli oldu. En kötü günüm onu kaybettiğimiz gündür. Pek detaya girmedim. Üstten anlatıyorum. Şimdi babam 7/24 evde. Büyük bir iş adamıyken dört duvar arasında kaldı. Borçlardan dolayı 2018 den 2020 ye kadar hapisteydi zaten. Annem sanki dünyanın tüm yükü onun omuzlarında. Her görüşümde içim cız ediyor. Ailecek perişan olduk. Hiçbir çıkış yok. Yol yok. Üniversite okuyorum ama ne okuduklarımdan ne duyduklarımdan hiçbir şey anlamıyorum. Yapacak bir şeyim kalmadı. Uyanıyorum uyuyorum her şey aynı. Hiçbir şey düzelmiyor. Ne yapmalıyım bilmiyorum. Yemin ediyorum çok zor, çok zor yaşamak
Hayattan bıkma?
6
1
Görüşünü yaz