Eşim çift kişilik mi?

Gizli Üye
1 yıllık evliyim ve 20 günlük kızım var. Düğün öncesi başlayıp hala devam eden bir sorunumuz var ailesi!!! Eşimin ailesi sürekli ensemizde. Her şeye karışıyorlar düşünün ki evlenirken soyadımı almak istiyorum dedim diye kıyameti kopardı ailesi. Düğünde takılan parayı aldı ailesi. Eşim düğünden 5 gün sonra covid oldu bizden bildiler her yerde kız tarafından bulaştı dediler. Bayramda biraz geç gittik diye biz gelmeden evden çıktılar görmemek için bizi. Eşimin ailesine yakın oturuyorduk ev soğuk çıkmak istiyoruz dedik ama kayınpederim çıkmayacaksınız benim yanımda durmadınız der elalem dedi. Düğünde erkek tarafına verdiğimiz hediyeleri küçümseyip beğenmediler çöpe atın dediler. Hamilelikte annemin bebek için aldığı ve el örgüsü yaptığı şeyleri paylaştım WhatsApp ta, kayınvalidem cevap yazdı, onlar hazır şeyler el emeği değil paylaşma dedi. Şimdi doğum yaptım kızıma deli oluyorlar hepsi çok seviyor ama ben yaptıklarını unutamıyorum. Ailesi böyle yaptığı için bende onlar gelince yüzüm asık oturuyorum içimden gelmiyor onlarla konuşmak ama onlar hiç bir şey olmamış gibi yapıyorlar her zaman. İki gün önce eşim bana sezeryan ile doğum yapan doğurdum demesin sen ameliyat oldun doğum yapmış sayılmıyorsun dedi diye küstüm 2 gün konuşmadım ve gelip gönlümü alacağına oda bana tavır yaptı. Sonra patladı sen bekarken şöyleydin sen böylesin lanet olsun seni tanıdığım güne keşke evlenmeseydim senle dedi, aklına ne geliyorsa döktü burama kadar geldi aileme kötü davranma artık dedi. Halbuki ben sezeryan için tavır yapıyordum o sabrım kalmadı dedi her şeyi döktü ortaya. Kızımı aldı vermedi kucağında tuttu. Ben suratını tırnakla çizdim boğazına yapıştım falan baya büyük kavga ettik. Sonra ailem bu eve gidip gelecek dedi sanki gelmiyorlarmış gibi. Ben eskiden böyleydim dedi vurdu kırdı her şeyi yapardım beni eski halime çevirme dedi. Eşimden o kadar çok soğudum ki sanki o günden beri evde yabancı biri. Artık eskisi gibi olmamı istiyorsan aileme iyi davran dedi söz istedi benden söz ver dedi. Ayrılmak istiyorum dedim kızımı bırak istediğin yere git dedi. Böyle bir evlilik olur mu sizce lohusalıkta yaşadığım duruma bakın. Ben suçlu oldum bir yılın birikmişini döktüm dedi?
Eşim çift kişilik mi?
2
3
Görüşünü yaz