Neden beni iş'e almıyorlar?

damdanakankız
1 yıla kadar yurt dışına taşınıyorum ve dil kurslarına gitmek için, vize pasaport için maddi imkan gerekiyor. Çaycılık, temizlikçilik, sekreterlik, kasiyerlik her alana başvurdum cv ler dağıttım görüşüp durumumu anlattım. 3 aydır iş bulamıyorum en son bir kasap buldum akşam saat 7 de mesai sonum olması gerektiğini, kursa gitmem gerektiğini söyledim girdim şoför olarak. Soğutmalı araçla her sabah halden mal getirdimi, pişen kebapları dağıtıma çıkardım tekrar döndüğümde yer silmek, garsonluk yapmak, bulaşık yıkamak salata doğramak tuvalet temizliği derken fark ettim bir ara yok gece 11 e kadar da tutuyor. Bırakmak zorunda kaldım. O kadar çaresizim ki doğruyu söylemeden iş aramak istemedim yanlış mı yapıyorum ben yanlış yapıyorum değil mi 3 aydır bulamadığıma göre.. Yardım ve önerilerinizi bekliyorum dostlarım.
Güncellemeler:
3 gü
Bu arada kasap kebapçıda sabah 8 den gece 11 e kadar 100 tl karşılığında 1 hafta çalışabildim. Anlaşmamız böyle değildi akşam 7 de bırakıp kursa gidebilecektim bu arada bulunduğum şehirde dil kursu en uygun fiyatı kur başı 2 bin tl. benim en az 3 kur ilerlemem lazım para da değmiyor ki kitabı var cambridge, oxford bilmem ne anlamadım ben napıcam
Neden beni iş'e almıyorlar?
5
2
Görüşünü yaz