Son Kez Soruyorum Bu Gece Neden Uyumadınız?

armstor
Evet son 1 veya 2 soru sorcam yarına en geç tamamen yokum sitede. Siliyorum hesabı bunuda diyeyim şimdiden canlar. Neyse sizi uyutmayan bir sebep var mı bakalım konuşmak isteyenler ile konuşuruz.
Güncellemeler:
1 ay
Şahsen şunları demek istiyorum size gerçekten bu kadar görüş ve güzel düşünce beklemiyordum yani sağolun hepiniz gerçekten mutlu oldum bee 😊. Neyse dediğim gibi ben gider bunu okuduğunuzda xper1 olarak görüncem😂 ya da okumazsınız bilemem saygı duyarım. Neyse her son, yeni bir başlangıçtır ve bu gidiş benim için bir başlangıç olucak inşallah 😊. Umarım hepinizle yeniden bir gün karşılaşırım ki biliyorum hepiniz çok güzel temiz kalpli insanlarsınız 😊.
1 ay
Neyse çok uzattım her zaman içimden geldiği gibi davrandım, doğal ve samimi olmaya çalıştım ve kötü bir düşüncem olmadı hiçbirinize karşı. Neyse gidiyorum ve en son görüşümü ise en sevdiğim üyenin hiç görüş yapmadığım mükemmel bir sorusuna yapıp siliyorum hesabımı😊. Umarım şu hayatta daima güzell şeyler sizinle olur ve asla üzülmezsiniz değerlisiniz seviyorum sizi🖤🖤🖤
10
8
Görüşünü yaz