28 gü

Evli erkekler neden aldatıyorlar?

Gizli Üye
Evli erkekler aldatıyorlar ve hicbir sey olmamis gibi devam ediyorlar. Teyzemin eşi yabancı. 4 senedir evliler cocuk yok. Adam gecenlerde acik acik karsisina geçip bana artik çekici gelmiyorsun, seninle yaparken zevk alamiyorum. Baska kadinlar ilgimi cekmeye başladı. Özür dilerim. yanlış seyler yapmaktan korkuyorum. Birbirimizi kırmadan, üzmeden bu işi sonlandıralım demiş. Bana demedi bunlari. Anneme anlatirken dinledim. Surati asık geldi eve abla ozel konusabilir miyiz diyerek odaya geçtiler. Bende kapi dinledim yalan yok.

Bunu biraz düşündüm. Evet evli oldugun erkegin karşına geçip cekici gelmiyorsun, zevk vermiyorsun bana demesi ağır bir şey. Ama aldatmak bence daha agir. Boynuzlaniyorsun, o erkek 2 belki daha fazla kadinla seni beraber idare ediyor. Bunlar bu laflardan daha ağır bence.

Ne yalan diyeyim hosuma gitti. Esimde gelsin desin. Beni boynuzlamadan bitirelim bu işi hic cozum yolu yoksa. Turk erkekleriyle karşılaştırmak istemem aldatmayani da var aldatmayi normal goren de var. Ama cogu bir sekilde aldatıyor malesef. Ve bundan gocunmuyorlar, vicdani rahatsizlik duymayan var. Kendine hak gören de var. Isteklerimi yapmıyorsun o zaman bende baskasiyla yaşarım diyor mesela.

Yasayacaksan, karindan memnun değilsen boşarsin ne halt yiyorsan yersin. Ama çoğu birakin acik acik senden zevk alamiyorum demeyi kadin aldatiyor musun beni diye sordugunda bile dürüst olmuyorlar.

Ha yabancilar cok mu iyi degil. Onlardan da fazlaca capkin olanlar, aldatanlar var. Bizim milletin erkegine has degil bu. Demek istedigim bu degil. Demek istedigim sadece boyle bir hareketi, boyle bir konusmayi bizim erkeklerin yapmayacagini biliyoruz. Bizden biri cikipta seni aldatmak istemiyorum ama o raddeye geldim, boyle bir yanlışı yapmak istemiyorum boşanalım demez. Kendilerine gelince istemezler, aldatilmak herkesin ağırına gider ama yapıyorlar. Kimseyi uzmeden, boynuzlamadan neden bu iş bitirilmiyor böyle?
Evli erkekler neden aldatıyorlar?
5
5
Görüşünü yaz