Davayı kazanır mıyız?

Gizli Üye
merhaba sevgili üyeler. babam annemi aldattı. aldattığı kişiye kendi kredi kartını vermiş, kadın memleketinde harcamalar yapmış. bizim o şehirle alakamız yok ve hiç gitmedik. her şey banka kayıtlarında harcamalarında mevcut. ev eşyaları, kıyafetler, altınlar, pırlantalar vs satın alınmış ve pırlantacıdan 14 şubatta satın alınmış (anneme bir şey verilmedi o dönem) ayrıca komşumuz gece apartmanın önünde bi kadınla whatsapp üzerinden konuştuğunu görmüş. zaten gece de sürekli mesajlaşıyorlarmış araşıyorlarmış (kardeşimin yatağı olmadığı için kardeşim annemle babam da salonda yatıyordu) bu mesajlaşmaların aramaların ekran görüntüsü vs yok sadece olaylara ben şahidim. ayrıca elimizde bir ekran görüntüsü var babam olacak o pislik o pis kadına (kadın da evli kocası ailesi bu işin içinde pislikler) ben sana kartımı verdim beraber olmadık ama size yardım ettim mağzadan alışveriş yaptınız size para veriyodum vs demiş kadın da sürekli benim mahallemde dolanıyodun vs demiş tek kanıt bu. Telefonunda kadının resimleri kadının kızının resimleri falan varmış ama hepsi silinmiş mesajlar silinmiş ama dediğim gibi ben her şeye şahidim tüm olanlara şahidim her şeyi gördüm benim şahitliğim davada lehimize işe yarar mı boşanabilirler mi suçlu taraf babam olur mu tazminat vs alabilir miyiz? ayrıca annem kendi parasıyla birikimiyle ve borçla ev aldı babamın o evden hak talep etmemesi için ne yapmalıyız annem evi benim üzerime yapsa babam hak talep edebilir mi pay alabilir mi
Davayı kazanır mıyız?
7
4
Görüşünü yaz