25 gü

Kadın sığınma evlerine ne şartla alıyorlar?

Gizli Üye
20 yaşındayım üniversite sınavına hazırlanıyorum, çok aşırı baskıcı bi ailem var, her konuda baskıcılar, insanın tepesine biniyorlar desem yeridir, annem yüzünden senelerdir depresyondayım, başımı zorla kapattırdılar zorla namaz kildiriyorlar, sadece bunlar olsa tamam ama annem istiyor ki ben o ne istiyorsa onu yapayım hiç karşı cikmiyim, ondan izinsiz su bile içmiyim beni dövsün sesimi cikarmiyim. o ne düşünüyorsa öyle düşüneyim. Bu sene de zaten sınava 3. Girişim olacak, babam ilk girişimde başka yere göndermem dedi karşı çıkamadım gidemedim bundan öncesinde kendimi öldürmeye karar vermistim ama yapmadım, yapmayı da düşünmem artık, onun yerine kadın sığınma evine gitmeyi düşündüm ama gidemedim. Bu sene neresi olursa olsun tercih vericem, eminim bana üniversitede de destek olmayacaklar, bende başka bi şehre okumaya diye gidip bi kadın sığınma evine gidicem, sonra kendime bi hayat kurucam ama bazı korkularım var, beni kadın sığınma evine alırlar mı, çok ciddi bir şey yoksa almıyorlar diye biliyorum bu sene de o yüzden korktum gidemedim, gidecek hiçbir yerim yok desem alırlar mı? Burada kalmaya devam edersem her şey daha da kötü olacak çünkü. Ben artık dayanamıyorum, psikolojim kalmadı, bedensel sağlığımdan da oluyorum
Kadın sığınma evlerine ne şartla alıyorlar?
4
7
Görüşünü yaz