17 gü

Kıyamet alameti ile ilgili korkularım var fazlasıyla nolur yardım edin?

Sametx0034
Merhaba, öncelikle bu sorularımın kaynağının okb olduğunu bilmenizi isterim, u, uzatmadan konuya geçiyorum.
Eskiden cinlerden ve şeytanlardan çok korkardım, sürekli kafamda kuruntu yapardım onu atlattım, ama şimdi daha büyük bir problem var ki o da KIYAMET ALAMETİ. Çevremde bana yardımcı olabilecek kimse yok. Sorun şu ki, deccal/, yecuc mecuc bizlere şuanda bir zarar verebilir mi? Mesela ben bu konular hakkında videolar seyrediyorum yapamayacaklarını biliyorum ama yine de beynim birşey yapacaklarına zorluyor. Mesela şuanda bile sağına dönersen gelir seni vururlar şöyle yaparlar böyle yaparlar, sağ tarafıma korkumdan dönemiyorum siz düşünün. Annemlere soruyorum bana deli diyorlar. Hap yutmayı reddettim çünkü antidepresanlar çok fazla beynimi boşaltıyo ayakta duramıyorum bilhassa.
Lütfen bana yardım edin ben nasıl korunurum ben düşünürsem onlar gerçekten gelir mi bu saçma düşünceler için napmam gerek ya nolur yardım edin kendimi öldürmek istiyorum resmen geçen gün bunaldım bu sorulardan kafayı yemek uzere bağırdım çağırdım elimi kestim odayi dağıttım
Kıyamet alameti ile ilgili korkularım var fazlasıyla nolur yardım edin?
3
4
Görüşünü yaz