27 gü

Gösteriş için mi oruç tutuyor bu milletin çoğu?

Kendimi bildim bileli oruç tutarım, hatta 15 yıldır ramazan dışın da sene de 70 gün felan ekstra oruç tutuyorum. Daha bir gün kimse oruçlu olduğumu bilmez, daha çok çalışırım. Ayın ortalarına doğru iftar bile yapmam doğru dürüst.
Neyse asıl söylemek istediğim devlet dairesi işini yapıyorum, bugün akşama kadar memurlar birbirlerine oruç musun, nasil dayanacaz, sürekli ama nereye dönsem. Oruç tutmayanlara da ooo yemeğini yedin, çayını içtin hadi iyisin.
Bu nedir ya böyle oruç mu olur be heyy ALLAH'tan korkmaz kuldan utanmazlar.
Hazreti Fatımatüz Zehra Ol Betül Hayrunnisa kuru ekmek suyla oruç açarmış. Öldünüz mü yarım gün aç kaldınız da? Eşşekte aç kalır marifetse aç kalmak.
Güncellemeler:
27 gü
Kurban olduğum ALLAH bütün muttakilerin tuttukları oruçları dergahın da kabul, dualarını makbul eylesin. Rasulü Muhammed Mustafa , Ehli-beyt, 12 İmamlar, Hulefa-i Raşidin hakkı hürmetine ve darda olan kullarına hayırlı kapılar açsın, Türkiye'yi hertürlü şer odaklarından arındırsın.
27 gü
Medet senden medet adı güzel kendi güzel isminin her harfine, geçtiğin yollara, bastığın topraklara, celaline, cemaline kurban olduğum medet senden medet Ya MUHAMMED medet, kalma kusurumuza, günahımıza, affet ya MUHAMMED. sensin cümle âlemin varı, tüm muhtaçların niyazgahı yetiş YA MUHAMMED yetiş câr günü geldi ama medet ey kurban olduğum güzeller güzeli yâr MUHAMMED
3
2
Görüşünü yaz