Korkuyorum ne yapacağım bilmiyorum?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar. Ben çok üzgün ve buhranda olduğum bir dönem sokakta kalan biriyle tanıştım. Bu da şu şekilde oldu. Elimde bir kazak vardı onu ihtiyacı olan birine verecektim göremeyince bir yere bırakıyordum ki bu kişiyi gördüm " işinize yarar mı?" diye sordum. Memnun olduğu şeklinde bir tepki verdi. Elimde yemek vardı, ve o an ona da ikram ettim kabul etti. Durumuna çok üzüldüm biraz konuştuk. İletişimde kalabilir miyiz durumu olunca gerçekten hiçbir kötü niyet olmadan kabul ettim. Ara ara elimden gelen kadarıyla yardımcı oldum. Sürekli görüştük ama böyle arkadaşınla görüşür gibi. Çünkü hiç arkadaşım yok, çok bunalımdaydım. Ben 24 oldum o 48 olduğunu söyledi. Hiçbir şekilde umut verici bir şey yapmadım, seviyemi korudum kötü niyetle yaklasmadim. O bana beni sevdiğini söyledi ben o gözle görmüyorum dedim ve ailemle problem yaşayınca şehir dışına çıktım. İletişimde kopukluk oldu ve saçma bir şekilde sanki onun bir şeyiymisim gibi dert etti kendine. Ağza alınmayacak hakaretler, namusuma sözler, tehdit, _seni burada görürsem s... kerim bekle sen, arkadaşlarım seni biliyor illa göreceğim." Korkuyorum hiçbir şekilde yemin ederim ki umut vermedim, sadece çok üzgündüm ve kafami bir şekilde dağıtmak istedim yani bilmiyorum kötü niyetim yoktu niye böyle tepkiler verdiğini anlamıyorum soruyorum ancak hakaret. Ben birine abi demişim ona abi dememisim. Siz diye hitap ederken "sen demek saygısızlık olur mu?" Diye sordum. Yemin ederim kötü niyetle abi demeyeyim demedim bir büyük dost arkadaş gibi gördüm. Farklı bir şey düşünmedim ama beni tehdit ediyor "sen sokaktaki insan alay ettin hayatıma dokundun" ve gerçekten bir şey yapmadım alay etsem neden yardım edeyim küçük gözle bakardım onemsemezdim. Arıyor sürekli engelli olduğu halde korkuyorum, dün ses kaydı aldım telefonda hakaretlerini polisten korkmuyor, başıma bir şey gelmesinden çok korkuyorum polise gidecem ama bir şey olmazsa ya başıma bir şey gelirse bilmiyorum...
Güncellemeler:
5 gü
Polise gittim, engelle, numaranı değiştir sen herkese yardım mı ediyorsun tarzinda alaycı tavırla konuştu, kadın polise adresimi bilmiyor diyorum adresin görünür sana diyeyim düşün.. bilmiyorum bir şey olmadı yani.
Korkuyorum ne yapacağım bilmiyorum?
8
3
Görüşünü yaz