12 gü

Annem ya da kendim için ne yapabilirim?

Gizli Üye
Merhaba KScanlar uzun zamandır hesap açıp açmama arasında git geller yaşadım ama en son kimseye anlatamayacağım için sizden yardım istemeye geldim.
Annem dul bi kadın 3 evlilik yaptı sonunda babamla 15 sene önce boşanmışlardı. 3 sene önceye kadar bi ilişkisi olmadı bizim için de savaşmadı ben ve benden büyük kardeşlerim orda burda büyüdük. Annemle 5 senedir yaşıyorum mecburen.
Bir erkekle görüşmeye başlamıştım yaşı benden baya büyük diye görüşmek istemedim ama annemden bir şey saklamadığım için önce onunla tanıştırmıştım. Görüştüğüm süre zarfı boyunca çocuğa ona karşı ilgim olmadığını da söyledim. Bi kaç görüşme sonrasında kibar bir dille olmayacağını söylediğimde çıldırmıştı. O 30 yaşındaydı ben 21. Üniden bile mezun olmamıştım yani. Neyse bu çocuk annemle görüşmeye başladı x abla x abla diyordu sonra x hanım diye hitap etmeye başladı. En son annem itiraf etti bunlar sevgili olmuşlar. Utanıyorum tiksiniyorum ve kusmak istiyorum 🤢 bişey diyemedim tamam dedim beni ilgilendirmez hayat senin hayatın ama kendini kullandırtma (cinselliği kastettim).
Aradan zaman geçti annemi aldattı üstüne iki nişan yaptı her defasında tehdit ettim öldürmekle ama cesaret edip karşıma çıkamadı annem zaten gözümde o.. oldu. en son annemi kullandığını öğrendim ve bitecek görüşmeyeceksin dedim ağlaya ağlaya engelledi. 6-7 ay geçti. Biz dün tartıştık annemle basit bir şeyden, evden çıkıp aile dostum bildiğim bi ablamda kaldım. Görüşme dediğim herkesle görüşmeye başlamış bir gecede. O adamla da. Ben napayım bana bir şey söyleyin evi terketmek istiyorum bir yanım katil olmamak için savaş veriyor. Sınava mı hazırlanayım tez mi yazayım proje mi yetiştireyim işe mi gideyim bu kadının namus bekçiliğini mi yapayım allah aşkına bana bi akıl verin. Katil olmak istemiyorum. Bu kadına katlanmak istemiyorum. İyi güzel de konuştum anlamadı, küfür de ettim anlamadı napayım nolur bişeyler söyleyin 🥺🙏🏼
Güncellemeler:
12 gü
Arkadaşlar son bi ümit aklıma bir şey geldi. Adamı açık açık ailesine söylemekle tehdit etsem? çok muhafazakar sert bir aile yapısı olduğunu biliyorum da.
Annem ya da kendim için ne yapabilirim?
6
1
Görüşünü yaz