10 gü

Akıl verin arkadaşlar?

ozesra34
Ciddi bir konu lütfen yorumlarınızıda ciddi yapın. Olgun ve dürüst yorumlar bekliyorum. TSK ederim
2. Seneye kdr falan uyuşturucu kullanıyordum hayatım darmadağındı işe girip kendimi düzeltip aileme kendimi yansıtcam ümidiyle buraya kdr geldim eve gitmezdim falan neyse smdi 3 aydır çalısıyorum çalıstım yerden biriyle tanıstım namazında saygılı efendi biriydi anneme anlattım kns dedi oda ama ne zaman bulussam cockla yok gitme 1 saat kal falan neyse Bi zaman sonra sen bir kaç kişiyle knsuyosun azgın 2 oğlumun başını yiycn v. s hep evdekileri gaza getirerek konusuyo ailem bana hiç güvenmedi işe girmeme uyuşturucuyı bırakmama rağmen aynılar geçen de abim serefini seveyim die küfür etti eve geç gittim die oda saat 9 Du zoruma gitti o günden beri eve gitmedim şimdi Bi ev tuttuk arkadasmla calısıyorm arada babamla knsyoyrum annem yanında kaldın kişiye kendini acındır ailem kötülük yapıyor bana de gidecek kapın çok falan yazms cevap vermedim artık kaldıramıyorum bu lafları beni daha çok itiyolar kötüye falan psklejm bozuluo ne yapmalıyım bu durumda
Akıl verin arkadaşlar?
6
1
Görüşünü yaz