10 gü

Ailem doğduğum gün olanlar yüzünden benden nefret ediyor, benim suçum mu?

Gizli Üye
Merhaba. İsmimi vermek istemiyorum çünkü burayı kullanan tanıdıklar çıkabilir ve ben anonim bir şekilde yaşadığım şeyler için sizden yardım almak amacıyla yazıyorum. Yaşadıklarımı öğrenince eminim çok şaşıracaksınız hatta troll zannedeceksiniz. Ne yazık ki anlatacağım şeyler tamamen gerçek. Ailem benden nefret ediyor ve sebebi benim doğduğum gün olanlar. Peki benim doğduğum gün neler oldu? Annem bana hamileyken gecenin bir yarısı fenalaşmış babam bir doktor olduğundan annemin hamileliğine bağlı bir çeşit nöbet geçirdiğini anlamış ve 1 yaşındaki ablamı da alıp apar topar hastaneye götürmüş. Hastaneye gittiklerinde annemi hemen doğuma almışlar yoksa ben de annem de ölebilirmişiz. Buraya kadar bir şey yok aslında. Annem ameliyat olurken uyanmış ve bütün acıyı hissetmiş doktorların kendi aralarında konuşmalarını da duymuş. Hayatımın en kötü günüydü diye bahseder hep. Bu arada bu olayın yaşandığı tarih 05.01.2003. Şu an 18 yaşındayım. Ve ailem hala o gün yaşananların etkisinden çıkamadılar ayrıca beni sorumlu tutuyorlar. Ben size soruyorum sizce doğumumda yaşananlar benim suçum mu? Yorumlarınızı bekliyorum
Ailem doğduğum gün olanlar yüzünden benden nefret ediyor, benim suçum mu?
3
1
Görüşünü yaz