11 gü

Evimdeki negatif enerjiyi nasıl yok ederim?

Xirem_06
Arkadaşlar selamün aleyküm. Biz yeni bir eve taşındık ve 1,2 ay sonra ben bazı durumlardan dolayı çok sevdiğim bir anlamdan meditasyon desteği almaya başladım. Ablam bana negatif enerjilere algımın çok yüksek olduğunu söyledi aylar geçti bir gece uyku ile uyanıklık arası bir haldeyken göğsümde bir yük hissettim gözlerimi açtım üstümde yaşlı bir kadın oturmuş göğsüme bastırıyordu odanın içinde bı fırtına vardı sesim çıkmadı bu anlattığım olay halk arasında karabasan olarak geçiyor, ama işin ilginç tarafı o olay iki üç dakika sürüp bitti ben hemen kalktım annemlerin odasına gittim anneme seslendim uyanmadı korkudan titriyodum sonra annemin gözlerini açık bir şekilde bembeyaz gördüm orada çığlık attım sonra bütün ev halkı uyandı ve sabaha kadar salonda benim başımda beklediler bu olaydan sonra buna benzer bir olay daha yaşadım. Neyse asıl olaya geleyim babannem ve dedem yaşlı olduğu için biz 7-8 aydır onlarda kalıyoruz o evde kalırken hiç bir sorun yok ama 1 hafta önce karantina dolayısıyla evimize geldik ve ben iki gündür uyuyamıyorum her gözümü kapattığımda göğsüme ağırlık çöküyor sıçrayarak uyanıyorum bilinçaltı demeyin değil. Dün gece uyumaya çalıştım yine uyuyamadim sürekli birileri bana fısıldıyor sanki neyse saat 5:30 gibi dalmışım benim yatağımın başında arkadaşımla resimlerim var ve 1 yıldır hiç düşmedi kat kat bantlarla yapıştırdım yine uyurken sıçradım resimler üstüme düşmüştü ve sabah ezanı okunuyordu çok korktum ve hava aydınlanmadan uyuyamadım. Anneme söyledim ve dün gece bende uyuyamadım sürekli birşeyler fısıldıyor sanki sırtıma üflüyorlardı dedi ve arkadaşım da gece böyle korkular yaşamış sizin başınıza böyle bir olay geldi mi? Ne yapmalıyım?
Evimdeki negatif enerjiyi nasıl yok ederim?
5
3
Görüşünü yaz