14 gü

Kendimi sürekli değersiz hissediyorum?

Gizli Üye
Kendimi sürekli değersiz hissediyorum. Hiçbir şey yapamayan ezik , salak gibi. Hiçbir şey beceremiyorum. Evden pek çıkmayan biriyim. Aslında ortanın üstünde maddiyata sahip ailenin kızıyım. Hukukta okuyorum ama yetmiyor kendimi çok ezik hissediyorum. Yaşıtlarımla ilişki kuramıyorum. Kemdimi sevdirmek için insanlarla konuşuyorum güler yüzlüyüm ama bu beni basit gösteriyor galiba. İnsanlar önemsemiyor bir süre Sonra. Bu yaşıma kadar pek arkadaşım olmadı , hep evde annemleydim. İçimde yaşanmamıştık hissi var boşluk var. Bu yüzden de biri hemen bir şey dese inanıyorum. İltifat etse o kişiye hemen kapılıyorum. Bunun şunla ilgisi olabilir mi? Annem beni hep çok sevdi ama ben kötü bir şey yaptığımda o kadar ağır eleştirdi ki. Ben onun sözünü dinlediğimde iyi, dinlemediğimde hep kötüydüm. Aslında bizi seviyor. Sürekli aşkım canım balım ama kötü bir şey yaptığımızda ise ben çok şanssızım böyle çocuklarım var diye diyor. Dershane sınavında iyi yapamadım günlerce yüzüme bakmadı. Hukuk için sıralamam düşük geldi evi terk etti. Bunla alakalı olabilir mi? Bu durumdan nasıl kurtulurum?
Kendimi sürekli değersiz hissediyorum?
8
2
Görüşünü yaz