13 gü

Sinirimden agladim. Böyle kıl calisma arkadasi olur mu? Baskasina da sikayet edeyim mi, konuyu kapatayim mi?

Gizli Üye
Calistigim markette 5 tane kasa var. Birinde biri sabit duruyor, digerleri raf duzenlemesi ile ilgileniyor. Kasada duran, kalabalik olunca digerlerini cagiriyor.
Kasada durma gorevi bana verilmisti dun.
ama yorucu oluyor tek kisi genelde hep durmuyoruz baskasina devredip arada biz de cikiyoruz.
Ben de kasadan cikip kizin birine sen dur ben gidiyorum dedim.
Bir sey demeye gerek duymadim sonucta gorev bana verildi diye ben yapmak zorunda degilim diye dusundum.
Hasspa alinmis sormadan ciktigim icin vay efendim tabii cikabilirmisim ama neden rica edip soyleyip oyle cikmiyormusum da emir verip sen duracaksin diyip gidiyormusum is benim oldugu halde. Sen kimsin ki. Oyle deyince cok sinirlendim. Gecen gun de baskasina dedigim bir seyi yanlis anlayip kendisine dedim sanip bana sormustu neden oyle dedin diye acikladim tatliya bagladik bu gun de boyle deyince problemli biri oldugunu gordum. Emrivaki davranislarimdan herkes sikayetciymis de herkes bunu konusuyormus da ne haddine bana bu lafi etmek. Laf da tasiyor.
Mudure sikayet ettim sinirimden agladim. En gicik oldugu kizla arami iyi yaptim sirf kil olsun diye, hemen de her yerden engelledim ama huzursuzluk yaratiyor diye baska mudure de mi sikayet etsem ki? Etrafinizda boyle kil insanlar var mi
Sinirimden agladim. Böyle kıl calisma arkadasi olur mu? Baskasina da sikayet edeyim mi, konuyu kapatayim mi?
3
1
Görüşünü yaz