12 gü

Kayınvalidem tam bir baş belası çıktı ne yapacağım?

Gizli Üye
eşimle görücü usulü tanıştık birbirimizi sevdik de. sonra nişan düğün koşturmaları başladı o arada sorunlarımız yoktu kayınvalimdemle. bana hep iyi davrandı kızım da kızım diye pervane oluyordu. bende çok seviyordum tabi çok tatlı kadın hiç kayınvalidelik taslamıyor falan diye. tabi işin aslı evlendikten sonra çıktı ortaya. biz normalde eşimle anlaştık birbirimizin ailesine yakın oturmayacağız ailelere mesafemiz olacak diye eşimin ailesine de 2 haftada bir gideriz dedik herşey yolunda tabi. balayına gideceğimiz gün annesi mesaj atmaya başladı sabah günaydınla başlayan gün içinde ne yapıyorsun özledimle devam eden balayı boyunca 1 hafta sağolsun hiç boş bırakmadı hep mesaj attı. sorun etmedim geldik her hafta 1 2 eşimin annesine gidiyoruz. tabi ben çalışıyorum sabah 8de mesaim başlıyor bu git geller beni fazla yordu. bunaldım eşime söyledim bozuldu neyse haftada 1e düşürdük ama ben sürekli ev iş akşam temizlik yemek koşturmaca içindeyim. kayınvalidem sürekli çağırıyor mecbur gidiyoruz küçük oğlu 20 yaşında hiç hastalığı yokken sürekli karnım ağrıyor deyip mızmızlanıyor bu defa eşimin aklı hep orda kalıyor neyse ben bu konuyu artık eşimin teyzesiyle konuştum yeni şeyler öğrendim meğer kayınvalidem çok yalan söylüyormuş ve buna inanıyormuş da çocuklarının hayatı onun yalanlarıyla devam etmiş hep. düğün takılarımızda eline verilenleri bize vermedi eşime bir şey demedim desem de değişmezdi zaten. teyzesinden de kına gecemdeki paraları topladığını öğrendim iyice sinirlerim bozuldu. bizi bir sürü borcun içinde bırakan kadın bir de paralarımızı almış. düğüne beş kuruş cebinden harcama yapmadı ama herkese kendi yapmış gibi anlatıyor ve daha çok şey var evliliğimle ilgili kararları kendi almaya çalışıyor ben bu kadından nasıl kurtulacağım
Kayınvalidem tam bir baş belası çıktı ne yapacağım?
5
5
Görüşünü yaz