BİR KADINLA ve ARKADAŞIYLA YILLARDIR MÜCADELE EDİYORUM? NASIL BİR ÇÖZÜM BULABİLİRİM?

Elleryukarı0
Selam kızlar. Öncelikle sorumu ciddi şekilde yorumlayıp cevaplamanızı istiyorum. S. S isimli bir kadınla tanıştım yıllar önce mecburi bir tanışmaydı ancak bir takım sıkıntılar nedeniyle bir daha kendisini görmedim. Bir rahatsızlık geçirdim ve beni yarı yolda bırakıp gitti. Neyse ben yıllardır bu kadının yaptığı büyülerle uğraşıyorum. Belki inanmayabilirsiniz ancak anlattıklarım doğru. Kendisi gerçekten bir şeylerin etkisi altında bunları yapıyor diye düşünüyorum. Çünkü bu kadar kötü biri değil diye düşünüyorum. Bu benim düşüncem sanırım her neyse 5 yılımı kabusa çevirdi hem de hayatımda olmadan. 5 yıldır görmüyorum kendisini ama beni rahat bırakmıyor. Tam büyüyü çözdürüyorum tekrar sonra yine sonra yine. İntihar edecek duruma geldim bu olaylar nedeniyle en son ve büyüleri çözdürmek için bir sürü dolandırıcıya maddi anlamda para kaptırdım. Manevi anlamda çökmüş vaziyetteyim diğer tüm kısımları geçiyorum. Üstelik yakın bir arkadaşı da ona yardım ediyor. Önceleri taciz boyutunda rahatsız ediliyordum ancak şu an yapmıyorlar. Ancak büyü olayı devam ediyor? Arada olan tüm ayrıntıları geçiyorum. Sizce bu kadının ve arkadaşının amacı ne? Konuya nasıl bir çözüm bulabilirim?
Güncellemeler:
1 ay
İnanmasanız da aklı başında yorum bekliyorum. Herkesin yorumunu beğeneceğim. Aslında ben haklı olduğum halde
1 ay
Ss isimli hatunun sorununun ne olduğunu biliyoruz. Net olarak düşündüğüm şey. Ona yardımcı olacağım bu iğrenç varlıklardan kurtulması için.
BİR KADINLA ve ARKADAŞIYLA YILLARDIR MÜCADELE EDİYORUM? NASIL BİR ÇÖZÜM BULABİLİRİM?
3
4
Görüşünü yaz