Arkadaşımı satmalı mıyım ya da bu satmak mı?

anonimbirisii35
Merhaba ismim İlayda arkadaşım da bende kızız 18 yaşındayız şöyle söyliyeyim bu arkadaş benim 5. Sınıftan beri arkadaşım o zamanlar ergendik ve haliyle aynı olduğumuz için anlaşıyorduk ama ben sonradan öok değiştim ve o aynı kaldı aynı derken mesela okul çıkışında bir yere gideceğizdir annesi bilmeli izinsiz olmaz kafede oturmak için olabilir mesela asla izin almadan oturmaz bir keresinde sadece metroya binmek için annesini 2 saat ikna etmeye çalıştık annesi metroya binmesine izin vermedi ya da karşıdan karşıya vapurla geçmesine de izin asla vermez buluşacaksak 1 ay öncesinden annesi ikna edilir öyle buluşunur annesi kızar diye 18 yaş günün de bile ben onun yanına gidebilir miyim diye annesinden izin aldı giden ve sürprizi yapan bendim onun evine gittim ayağına ama benim gelmem için annesinden izin aldı düşünün ve bu arkadaş aşırı duygusal ama ben aşırı geek bir kişiliğim ben mizah yapıyorum arkaşdsım bunu aşırı duygusallaştırıyor ben mesajı arkada Ajdar dinleyerek yazıyorum ama o buna çok farklı anlamlar yüklüyor ve duygusallaştırıuor ben asla mizah yapamıyorum çünkü mizahımı duygusala bağlıyor benim bu arkadaşımdan hariç Başka grubum var aslanı arkadaşımla alakası yok aynı okuldayız ama tek fark bu arkadaşım benim için canını verir öyle diyeyim ama hiç ortak noktamız yok onla bana hep hediyeler alır falan ama ben dedim ya aşırı geek bir insanım o hediyeleri falan şiirler yazarak ig storysine koyuyor ağlıyor ben hediyenin fotoğrafını bile çekmiyorum diğer insanlar da beni öyle tanıyor aslında beni yanlış yansıtıyor ben asla duygusal değilim aslında birbirimize rol yapıyoruz o hep kötü günümde yanımda olur ama biz sevgili muhabbeti bile yapamayız o günah diyor benimde olmamasını söylüyot kafa yapımız da aşırı farklı yanı ve mesela ben bisexuelim kızlardan da hoşlanıyorum ama o bunu hastalık olduğunu tedavi edilmesi gerektiğini düşünüyor asla söylemiyorum söylersem benim yanımda tedavi olmam için olur ama bana göre bu hastalık değil yani böyle beni baydı bu ilişki biraz ben napayım ( başka arkadaşlarım olunca tripte atıyor ) benim için canını veriri ama katlanmaya değer mi çünkü yorucu
Arkadaşımı satmalı mıyım ya da bu satmak mı?
4
3
Görüşünü yaz