Arkadaşlar aşırı ciddi bi konu görev yazabilir mi?

Gizli Üye
Şimdi bi kiracimiz vardı çok severdim çok zor geçinen bi aileydi. 2 çocukları var ıkiside çok küçük biri 4 biri 2 yaşında kadın o kadar iyi biriki fakat eşi pisliğin teki çıktı bu evliliğinden öncede bi evlilik yapmış ve ondanda 2 çocugu varmışkarisi bunu bilmiyordu öğrendi sigortalı bi yerde zaten calisamiyoduki nafaka kesilmesin diye bize kirayı bile zor oduyodu. Herneyse geçtim burayı arti üstüne 60 bin borçları olduğunu düşünun ve 1500 tl kazanıyor ayda herneyse kadın bunun böyle olduğunu anlayınca kayseride bi bakicilik işi bulmus çünkü çocuklara yediricek ekmek bulamıyorum hep bizlerin yardımı sayesinde gitti orda 2 ay çalıştı biraz para kazanmış eşi burda tecavüz girişiminden içeri alındı fakat 2 gun sonra serbest bırakıldı. Ve bi market onu burda ise almış çalıştırıyor. Bunu geçtim kadın bidaha dönmedi 2 cocukla ord kaldı ailesi kabul etmiyor kaçarak evlenmiş arayıp soranı yok işi yok instagram sayfasından gelen yardımlarla geçimini sağlıyor. Herneyse konu bunlarda değill gerçekten adam dediğimiz gibi pisliğin teki çıkmış beni az önce telefonla aradı ve 4 yaşındaki kızının çok içine kapanmaya başladığını ve sürekli babasının adını söyleyerek anne benim popomu acitti dudağını gösterip dudağımı ısırdı falan diyip ağlıyormuş yemek bile yemiyormuş günlerdir arkadaşlar bişey yapmış olabilir mi bu adam bu çocuğa yapsa bile çocuk 1 ay sonra bunu hatirlayabilirmi acil cevap verin kanım dondj
Arkadaşlar aşırı ciddi bi konu görev yazabilir mi?
2
2
Görüşünü yaz