Terbiyesiz komşum haksiz dimi?

Gizli Üye
Gece 12yi gecmisti. Anladim komsu oldugunu cunku bu saatte baska kim calcak. Ama anlam veremedim asla. Bende kimseyi beklemiyorsam tanimadigim biri gelmisse gidipte acip konusmam. Basta caldi nedenini dusundum bir sey de etmedim yani. Ama ne calmak varya ananisini kizini karisini skmsler de kurtarmaya gelmis gibi bir calmak. Evde oldugumu tabi biliyor ondan israrla caliyor acayim diye benim ki de inat en sonunda dayanamadim gittim baktim az durbunden tam bakmadim bir adam alt komsuydu belli. Hicbir komsumu da tanimiyorum onlar da beni tanimaz. Nasil caliyo varya oooof offf yani arada normal kapiya vuruyo cogunlukla zil caliyo. 10 dk surmustur. Ben boyle rezillik gormedim ya. Gecenin bu saatinde ne sikayetin olursa olsun ne diceksen de komsunu eger oldurmuyorsalar hayati bir sey yoksa senin o saatte kapisina gelme gibi hakkin yok. Bende dogdum dogali aile apartmaninda yasadim boyle bir sey asla gormedim asla. Hayatim da kimse ama kimsenin de 10 dk kapi caldigini da gormedim. Asiri sinirlendim bu mal kesin bugun gelir sabah cok fena etcem adami. Asiri gicik oldum asiri. Ya cidden buyuk bir sikayeti olsa bile olmaz be olmaz. Bu saatte olmaz. Birde inada bindirdi ben daha inat acmadim ama bugun bir gelsin gostercem ona kavga kiyamet kimseye eyvallahim yok serefsz it. Sonradan aklima geldi aslinda polisi arayacaktim bir adam bu saatte kapimda var korkuyorm diyip abartip gorcekti anasininkini. Hayati mesele disinda hicbir sebep bu saatte bu kadar kapi calmayi hakli kilar mi sizce? Ne diyecekse yarin sabahta diyebilirdi.
Terbiyesiz komşum haksiz dimi?
8
2
Görüşünü yaz