Arkadaşlar evde çözemediğiniz sorun var mı?

inci0370
Merhaba! Arkadaşlar 33 yaşındayım genelde ev işlerini seven ve yapan biriyim. Fakat Babam bazen tuhaf davranıyor. Özellikle kız kardeşimin evde olduğu zamanlar. Bazen çayı bardaklara dolduruyor herkese dağıtıyor beni ayırıyor. Annemde durumu farkediyor benim önüme kendi koyuyor. Yine bir sabah yumurta koymuşlar kardeşimle ikisi 3 tane 4 kişiyiz. Annem sordu bunlara sığmadı dedi babam. Annem koyarken her seferinde sığdırıyordu. Yine Annem kendi eliyle 1 tane daha yumurta koydu. Babamın yaptığını mantıken kafam almıyor. Kardeşim Üniversite okurken bir gün eve geldi sabah kahvaltıdayız. Ben masaya oturacaktım tam Babam kakın şunu sofradan dedi vicdanım sızladı. Yani Annem ve kardeşim beni kakacakmış sofradan. Sofrada gözümden yaş geldi. Annem beni bastırmaya çalıştı sert sert ne ağlıyosun diye kalktım sofradan gittim Arkadaşlar. Kardeşimin Üniversitesi bitti. Takılmadığı erkek arabasına binmediği erkek kalmadı. Anne ve Babam yıprandığıyla kaldı daha da yıpranıyorlar. Ben babamı çözemiyorum bana çok iyi gözüküyor içten içe düşmanlık yapıyor sanki. İyilerin şansı ve kaderi olmaz arkadaşlar.
Arkadaşlar evde çözemediğiniz sorun var mı?
5
1
Görüşünü yaz