Hiç gitmediği Adıyaman’da trafik cezası yedi; eşiyle arası bozuldu. Sizin başınıza gelseydi ne yapardınız?

Ehlivukuf u
Bu benim de başıma geldi. Adana'ya gitmediğim halde hiç trafik cezası gelmişti bana.
Düşünsenize evlisiniz ve böyle bir ceza geliyor. Gel de eşini inandır :)

Adana’da market işleten Ferdi Şen, hayatında hiç gitmediği Adıyaman’da minibüsüne trafik cezası kesildi. Cezaya itiraz eden Şen, “Eşimle aram bozuldu. Ondan gizli Adıyaman’a gittiğimi düşündü. Herkese farklı ilden miras kalır, benim şansıma ceza geliyor’’ dedi.
Adıyaman’da ceza kesildiğini görünce çok şaşırdığını dile getiren Şen şunları söyledi: “Kendi kendime ‘Benim ne işim var Adıyaman’da’ dedim. Uyurgezerim biraz ama Adıyaman’a gidecek kadar da değilim. Her şeyi geçtim, eşimle de aram bozuldu. Cezayı eşim görünce beni sorguya aldı resmen. Onunla da aram bozuldu. ‘Sen işe diye çıkıp Adıyaman’da mı geziyorsun‘ dedi. Şu anda dilekçemin cevabını bekliyorum. Dediğim gibi arabanın modelleri bile farklı ama plaka benim plakam. Allahtan sadece kırmızı ışıkta geçmiş, o plakayla başka suçlara da karışabilirdi.”
Hiç gitmediği Adıyaman’da trafik cezası yedi; eşiyle arası bozuldu. Sizin başınıza gelseydi ne yapardınız?
4
8
Görüşünü yaz