Eşimi af etmelimiyim?

Gizli Üye
Eşim Instagram da bir kadına mesaj attigini gördüm mesaj içeriğinde dalga geçer gibi konuşmalar nerede yasiyorsun işte eşimle boşanma aşamasındayım felan demiş oysaki çok mutlu giden bir evliliğimiz vardı , kadın yabancı ülkede yaşayan bir kadın , sonra kadın eşime işte evlisin eşin çok güzel felan neden ayrılıyorsun felan yazmış oda eşimi karistirma felan demiş işte daha öncede biriyle yattım demiş felan kadında ekran görüntüsünü bana attı ben yaşadım sen yaşama falan dedi eşime sorduğum zaman inkar etmedi ama beni çok sevdiğini yanlışını farkedince ne yapıyorsun sen diyip engelleyip kadını mesajı silmiş sonra işte yalvarmalar ben dalga amaçlı konuştum o yazdığım herşey yalandı kimseye dokunmadim ayağımı opmeler , ağlamalar , Kur'an'a el basması bı ton yeminler başka kimseye yan gözle bile bakmadim felan demeler sadece 1 günlük konuştuğum bse istmesiz bı şekilde yaptım yanlışimi fark edince mesajı kestim sen ne yapıyorsun diye kendime kızdım dedi engelledim dedi mutlu bir evliliğim eşimle hiç bir sorunum yoktu sorumlu bir babaydui inanin ben bile halen inanamıyorum bu nasıl oldu diye ama yazmış bir kadına mesaj atmış bir çocuğum var ve onu düşünüyorum ama güvenim kırıldı sizce ne yapmalıyım , kendini af ettirmek için herşey yapıyor ama benim aklımda hep acaba var sizce ne yapmalıyım severek evlendik 7 senelik bir ilişkinin ardından evlendik evliligimizin 4. senesi kafam çok karışık
Eşimi af etmelimiyim?
11
4
Görüşünü yaz