Nasil mutlu olabilirim?

Gizli Üye
Ailem tarafindan hiç ama hiç sevilmedim. İsteklerime hiç saygi duyulmadi. Bağimsiz bir kişilik geliştirmek için çabalarken sürekli örselendim. Bağimsiz kişilik derken evden kaçmak diye düşünmeyin. Hiç bir görüşüme önem verilmedi. Hep kararlari kendi aldilar. Geceler boyunca ağladim. Güzel deyip hep kısıtladilar. Arkadaşlik ilişkilerime bile müdahale edildi. Annemin dediği kızlardan başka arkadaşim olamazdi. Babam da anneme destek çıktı. Elimden geleni yaptim. Bir yudum sevgi için hep çabaladim. Külkedisi yanimda prenses kalir. Evin yükü boynumdaydi. Yapalacaklari yapmam gerekirdi. Aksi halde dayak küfür aşağilama hazirdi. Erkek arkadaş mevzusuna gelince bir kere sevdim. Ona bile saygi duymadilar. İstemeye gelsinler dediğimde hiç unutmuyorum annem babamin ortasında dayak yiyordum. Aralarinda top gibi paslaşiyorlardi. Şimdi büyüdüm. Ev tutup yeni bir düzen kurmak istiyorum. Kendimi yenilemek, şifalanmak istiyorum. Kendime özsaygı borcumu ödemek istiyorum. İkisiyle konuştum kötü evlat ilan edildim. Bu konuda ne yapabilirim nasil mutlu olabilirim sizce...
Nasil mutlu olabilirim?
6
1
Görüşünü yaz