Artık evimde bile huzur yok çok mutsuzum cehennem gibi ev annem çok saygısız beni insan yerine bile koymuyor gitmeli miyim evden?

Gizli Üye
Annem çok anlayissiz sert otoriter bir kadın herşeyime karışıyor evde huzur bile bırakmıyor artık, ben normalde haftada 1 defa pazarları çamaşır yıkıyorum ve hep o yıkıyor diğer günler çok nadir kirli birikince haftada 2 ya da en fazla 3 defa yıkarım bugün giyecek temiz iç çamaşırım kalmayinca yikamak istedim makineyi calistiracaktim çalıştırtmadi çok elektrik harcaniyor deterjan harcaniyor ben senin üç beş iç çamaşırın atletin için makineyi çalıştırmam dedi oysa makina doluydu bornozumda vardi onu zaten pazar kullanabilmek için yıkamam lazımdı pijamam da vardı açtırmadı makinayi inatlasti bana saygi duyacaksin sen kimsin dedi insanım bende senin gibi benim bu evde hiçbirşey yapmaya hakkim yok mu dedim hayır yok dedi bu evde ben varim şımarıklık yapamazsin bana saygi göstereceksin dedi sen bana saygi gösteriyor musun peki dedim ben senin kölen miyim eşyan mıyım insanim ben bana insan olduğum için değer bile vermiyorsun dedim beni dövecekmiş gibi üstüme yürüdü saçımı çekti baya sinirlendi benimde aldığım ayligim var bu evde babamdan kalma hakkim var deyince iyice kızdı bakışları bile ürkütücüydü çok sinirlendi bu evde istediğin gibi davranamazsin dedi ben senin sabundu sampuandi gibi özel ihtiyaclarina para harcamak zorunda değilim önce insan ol dedi sonra makinayi boşalttı bir makine çamaşır vardi düşünün :(
O erkek arkadaşın seni dolduruyor dedi seni de ruh hastasi yaptı annene karşı gelmeni o mu söylüyor dedi oysa alakasi yok o sürekli anneme iyi davranmami söyler uysal olmami sadece bazen bana hak verir :(
Gidicem bu evden deyince defol git nereye istersen dedi bu sefer dönmem deyince dönme defol git dedi çamaşırlarıni da gittiğin yerde yikarsin dedi sabahtan beri tek lokma birşey yemedim ve iştahım yok o kadının yüzünü bile görmeye tahammulum yok çok dengesiz davraniyor bugün iyi olsa yarin böyle ilk değil bıktım artık ne yapacağım bilmiyorum daha önce evden gitmiştim hasta numarası yapti inandim hasta olduğuna insanlik bende kalsin annedir dedim belki değişir dedim ama olmuyor işte hep daha kötü daha önce duş alirken gazi kesmişti soğuk suyla devam ettim ve el kaldırmıştı bana derdi yüksek gelen faturaydi paraya benden daha çok değer veriyorsun deyince sinirleniyor ama gerçek bu :(
Bu evde kalmaya devam edersem korkarim sağlığımı kaybedicem ya fiziksel ya da ruhsal :(
Güncellemeler:
4 gü
Zaten sen ne yaptığını bilmiyorsun bir gidip geri dönüyorsun deyip dalga geçti güldü bu sefer geri dönmem deyince sırf erkek arkadaşımi istemediği için evlenmemden korkmuş onunla ondan çağırmış beni numara yapmış ona da mesaj atmıştı kızımı sana bırakmam onu eve neden geri çağırdım saniyorsun senin gibi bir ruh hastasi şeytanla evlenmesine izin veremezdim bir aynaya bakiyor musun kızım kim sen kim diye yazmıştı
Artık evimde bile huzur yok çok mutsuzum cehennem gibi ev annem çok saygısız beni insan yerine bile koymuyor gitmeli miyim evden?
2
1
Görüşünü yaz