12 gü

Annem bana piskolojik siddet yapiyor?

Gizem6233
Merhaba arkadaslar Ben Gizem 21 yasindayim ve almanyada yasiyorum.
benim annemle cok zamandir aramiz iyi degil Ama bu aralar cok irenc olmaya basladi durumlar. Ben saglik durumumu etkiliyecek kadar!
annemin kücük seyleri büyütmesi Hele benle alakaliysa cok Ama cok hevesle yapar. beni ezer benim hakkimda kötü konusur destek cikmaz.
ya oturma odasinda uzandimda bile sorun yasatiyor. Ben genelde susiyorum ve dinliom Birsey söylerswn Daha kötü olur diye. Iki de bir su Telefon bizi böyle yapdi diyor anlamiyorum. Ben 2 isde calisiyorum universteme bas vurdum bana iki de bir sen mi okicaksin Daha notlarina bak diye diye. Ne destek ne birsey.
Ben artik bu kadina tahmülüm yok Benden para kira isdiyor verdim Halde Daha fazla isdiyor. Ben veririm ama beni zorliyor. Ben öyle bir noktaya geldim kendim napacami bilmiyprum. Annemin stress topuyum resmen. Benimle insan gibi degilde bir pislik gibi konusiyor. Evden ayrilsam da olmaz Ama bu kadina Anne bile diyesim yok ne sevgi ne birsey kaldi igreniyorum bana bunlari yapiyor kadin 4000€ AliOr her ay benim parama el koyuyor Tam bir rezalet.
Annem bana piskolojik siddet yapiyor?
5
3
Görüşünü yaz