Kendimi boşlukta hissediyorum akıl almaya çok ihtiyacım var lütfen yardimci olun bana?

Gizli Üye
Eşimle evleneli tm 5 ay olcak düğün yapamadık virusten dolayi sade tören tarzı evden gelinlikle çiktim sadece eşimi ailesi ama 1 2 sene çocuk yapmayin çok saçildim millete çeyrek taktim baharda dugun yapcam diye tembihledi ailemden cok uzaktayim ve bu şehirden eşimden başka kimsem yok haliyle istedimki ailem cogalsin evimde ses olsun bebegim olursa yalniz olmam arkadas olur onu buyuterek zamanimi guzel geciririm dedim ve şu an 2 aylik hamileyim kendi ailem ilk duydugunda cok sevindi hele annem ses olur sana yalniz olmazsin dedi ama eşimin ailesi afalladi sevinmedi ogrendikten 4 5 gun sonra kabullendi kayinvalidem ama kimseye demeyin ama kayinpederinde dahil olmak uzere dugun istiyom ben saklariz karnini gelinlikle birsey olmaz sakin deme kimseye diye tembihliyo eşimi beni bebegime bi dogru odaklanamadim bile cok zoruma gidiyo sanki ayip birseymis gibi sakliyorum sogudum eşimin ailesinden yanima gelceklermis kalmaya istemiyom eşimde aileme soguksun şoyle boyle diyo kafaya takmaktan yemek yemeyi biraktim dusunmekten geceleri uyuyamaz oldum bunaldim ne yapmam gerek onuda bilmiyorum nolur fikir verir kimseyede diyemiyorum
Kendimi boşlukta hissediyorum akıl almaya çok ihtiyacım var lütfen yardimci olun bana?
9
2
Görüşünü yaz