Kaynanam psikopat mı sizce?

Gizli Üye
Eşime 9 aylık hamileyken güya suyunun geldiğini anlamamış, doğuma girmişken çarşıda gezmiş, en son hastaneye gittiğinde zaten 10cm açıklığı varmış hemen doğuma almışlar eşim doğmuş. Nasıl doğurduğunu anlamayabilir, 4cm açıklıkta bile ağlaya ağlaya epidural istiyo çoğu kadın. Sonra emziriyomuş eşim deli gibi emerken bunun antibiyotik kullanması gerekmiş eşim de o arada biberona alışıvermiş tüh hoop memeyi bırakmış. 4-5 yaşlarındayken de yanlışlıkla eşimin üstüne kaynar su dökmüş sonra iz kalmamış allahtan. Eşim kendi diyodu annesine yaktın beni diyomuş. Yani çocuk aklı olabilir ama çocuk hissetmiş de olabilir. Kayınpederim de çok işkolik bi insan açıkçası yakışıklı adam da (gençliğinde çapkın mıydı bilemiyorum). Burnuma çok kötü kokular geliyo. Eşim de annesine bağlı ama samimi değil her zaman idare ediyo. Babasına rahat hatta fazla bile çıkışıyo (erkekler için naz geçmesi herhalde bu). Çocukluktan kalma annesiz kalmama korkusu 30 yaşında adama mı yapıştı deli oluyorum. Kaynanam şuanda da aşırı itici sevimsiz ve çirkef bi insan ama bu tabii çocuğuna zarar verebileceğini asla göstermez. O zamanlar hastaydım şimdi düzeldim... mi çekiyo acaba
Kaynanam psikopat mı sizce?
2
0
Görüşünü yaz